Koncert czas zacząć, czyli poznaj nas!

Kim jesteśmy?

Pasjonatami, dla których muzyka to cały świat. Muzykami z wykształcenia i zawodu. Grupą muzycznych zapaleńców, którzy tworzą profesjonalną orkiestrę, by wywoływać uśmiech, wielkie emocje, a przede wszystkim fascynację klasycznymi kompozycjami. Chcemy zarażać innych miłością do muzyki orkiestrowej.

Tworzymy pierwszą w Polsce dętą filharmonię, orkiestrę symfoniczną z repertuarem muzyki klasycznej, filmowej, rozrywkowej i popowej wykonywanej w aranżacjach na instrumenty dęte. To absolutna nowość wśród orkiestr w Polsce!

Członkowie naszej orkiestry mogą pochwalić się muzycznym wykształceniem, wyjątkowymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem. Jeśli chcesz nas lepiej poznać i zobaczyć z jaką pasją podchodzimy do naszej pracy, zrób to przez muzykę, którą tworzymy. Zapraszamy na jeden z naszych koncertów. Wsłuchaj się i odkryj nasze możliwości.

Symbolika

Punktem wyjścia dla znaku był motyw rozchodzenia się dźwięku w ujęciu artystycznym. Dynamizmu dodaje duża liczba linii, które przeplatają się ze sobą, tworząc ciekawą strukturę. W ten sposób chcieliśmy też nawiązać do mocy dźwięków, wrażeń, jakich będą doświadczać goście naszych koncertów.

Kolorem wiodącym w całej naszej identyfikacji wizualnej jest czerwień.  Barwa ta oddaje energię, pasję i temperament, które towarzyszą naszym koncertom.

logo NOD