Praktyki z Narodową

Praktyki z Narodową 2023 za nami. Już dziś zachęcamy Was do udziału w kolejnej edycji Praktyk, które odbędą się w terminie 18-31.08.2023.

Praktyki z Narodową były skierowane do pasjonatów muzyki, studentów oraz absolwentów wyższych uczelni muzycznych. Instrumentalistów grających na flecie, klarnecie, oboju, saksofonie, fagocie, trąbce, waltorni, eufonium, puzonie, tubie bądź instrumentach perkusyjnych.

W ramach zajęć uczestnicy mieli możliwość zdobycia doświadczenia w zawodowym zespole muzycznym, wykonującym repertuar na najwyższym poziomie.

Podczas warsztatów uczestnicy brali udział w codziennych próbach orkiestry oraz spotkaniach ze specjalistami z poszczególnych dziedzin, a całą pracę zwieńczył Finałowy Koncert Praktyk z Narodową!

Podczas warsztatów nie zabrakło również integracji i dobrej zabawy. Odbył się grill integracyjny, poranny rozruch, zwiedzanie oraz słodkie poczęstunki. W ramach Praktyk odbył się także koncert kameralny podczas, którego wystąpił Krakowski Kwintet Dęty oraz Karol Sikora i Ildiko Juhasz.

Zajęcia oraz wykłady poprowadzili:

prof. dr. hab. Zdzisław Stolarczyk
prof. dr hab. Paweł Krauzowicz
dr Cezary Konrad
dr Karol Sikora
dr Julita Przybylska
mgr Seweryn Graniasty
mgr Ildiko Juhasz

O właściwy przebieg warsztatów zadbał ich kierownik artystyczny – Wojciech Kwiatek.

© 2024 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie.. Wszelkie prawa zastrzeżone

© 2024 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie. Wszelkie prawa zastrzeżone

© 2024 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie. Wszelkie prawa zastrzeżone