Śpiewaj w Narodowej!

Chór Narodowej Orkiestry Dętej!

Chór Narodowej Orkiestry Dętej łączy ludzi z pasją do muzyki oraz talentem wokalnym. Zajęcia podzielone są na dwie grupy, grupę młodszą i starszą i odbywają się w każdą środę.

Dyrygentem Chóru jest Anna Olearczyk

Anna Olearczyk – dyrygentka, nauczycielka emisji głosu oraz śpiewu. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Swoje umiejętności doskonaliła podczas wykładów i kursów mistrzowskich z takimi artystami jak Iltel Denizoglu, James Platt, Anna Kohler, Sonia Lachowolska, Jadwiga Gałęska-Tritt czy Agnieszka Franków-Żelazny. W latach 2018-2021 dyrygentka Chóru „Fermata” z Zielonek oraz członkini Chóru Mieszanego Katedry Wawelskiej. Nauczycielka emisji głosu na Studium Franciszkańskim WSD w Krakowie, śpiewu w szkole Akademia Dźwięku w Głogowie oraz muzyki w Szkole Podstawowej nr 10 im. gen W. Sikorskiego w Lubinie. Współpracuje z Zespołem Pieśni i Tańca Dobczyce oraz Krośnieńskim Towarzystwem Muzycznym. Gościnnie prowadzi warsztaty z zakresu emisji głosu dla zespołów chóralnych.

W swojej pracy stawia na szczerość, zaangażowanie i precyzję. Lubi podejmować nowe wyzwania, a jej głowa to skarbnica muzycznych pomysłów do zrealizowania. Muzyka to jej największa pasja, którą uwielbia dzielić się z innymi.

© 2019 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie.. Wszelkie prawa zastrzeżone

© 2019 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie. Wszelkie prawa zastrzeżone