Śpiewaj w Narodowej!

Narodowa Orkiestra Dęta ponownie zaprasza do udziału w przesłuchaniach do chóru! Czekamy na osoby, które są muzykalne, sumienne, chcą rozwijać swój głos, są gotowe na regularne próby i różnorodne koncerty! Umiejętność czytania nut nie jest konieczna.

Co czeka chórzystów w najbliższym czasie?

–  warsztaty i koncert gospel
–  koncerty muzyki rozrywkowej i sakralnej

Jak się zgłosić?

– wyślij wiadomość o chęci wzięcia udziału w przesłuchaniach na e-maila chornarodowej@gmail.com
– przesłuchania trwają do końca 29 lutego!

Kiedy próby?

– co środę w siedzibie Narodowej Orkiestry Dętej przy ul. Mikołaja Pruzi 7, 9
– 16:00 Chór Dziecięcy
– 18:00 Chór Dorosły (od 16 roku życia)

Kto prowadzi?

Próby prowadzi Anna Olearczyk

Nie czekaj, napisz już dzisiaj!

Chór Narodowej Orkiestry Dętej!

Chór Narodowej Orkiestry Dętej łączy ludzi z pasją do muzyki oraz talentem wokalnym. Zajęcia podzielone są na dwie grupy, grupę młodszą i starszą i odbywają się w każdą środę.

Dyrygentem Chóru jest Anna Olearczyk

Anna Olearczyk – dyrygentka, nauczycielka emisji głosu oraz śpiewu. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Swoje umiejętności doskonaliła podczas wykładów i kursów mistrzowskich z takimi artystami jak Iltel Denizoglu, James Platt, Anna Kohler, Sonia Lachowolska, Jadwiga Gałęska-Tritt czy Agnieszka Franków-Żelazny. W latach 2018-2021 dyrygentka Chóru „Fermata” z Zielonek oraz członkini Chóru Mieszanego Katedry Wawelskiej. Nauczycielka emisji głosu na Studium Franciszkańskim WSD w Krakowie, śpiewu w szkole Akademia Dźwięku w Głogowie oraz muzyki w Szkole Podstawowej nr 10 im. gen W. Sikorskiego w Lubinie. Współpracuje z Zespołem Pieśni i Tańca Dobczyce oraz Krośnieńskim Towarzystwem Muzycznym. Gościnnie prowadzi warsztaty z zakresu emisji głosu dla zespołów chóralnych.

W swojej pracy stawia na szczerość, zaangażowanie i precyzję. Lubi podejmować nowe wyzwania, a jej głowa to skarbnica muzycznych pomysłów do zrealizowania. Muzyka to jej największa pasja, którą uwielbia dzielić się z innymi.

© 2024 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie.. Wszelkie prawa zastrzeżone

© 2024 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie. Wszelkie prawa zastrzeżone