Kalendarz

Charytatywny Koncert z Narodową

Data: 22 kwietnia 2023

Godzina: 20:00

Miejsce: Hala RCS w Lubinie

Koncert z kluczem do ludzkich serc!
Nastrój się dobrem i zostań wirtuozem pomagania. Te wyjątkowe słowa znane są Wszystkim fanom lubińskiej Orkiestry. Już 22 kwietnia wracamy z III edycją Charytatywnego Koncertu z Narodową.
III edycja koncertu to gwarancja dobrej muzyki, niesamowitych emocji, ale przede wszystkim możliwość udziału w pięknym projekcie, którego celem jest jednoczenie ludzi, dobra zabawa i pomoc potrzebującym.
Kochani Fani, miłośnicy muzyki i ludzie o dobrych sercach! Ten koncert to przede wszystkim Wy! Dlatego przyłączcie się do tej pięknej inicjatywy i wspólnie świętujmy ten wyjątkowy dzień.
Cel koncertu pozostaje niezmienny – wsparcie lubińskich organizacji: Fundacji Centrum Psychoonkologii „𝙑𝙞𝙫𝙧𝙚” oraz Stowarzyszenia „𝙍𝙤́𝙬𝙣𝙚 𝙎𝙯𝙖𝙣𝙨𝙚”.
W trakcie koncertu czeka nas wiele niesamowitych atrakcji, a jak zawsze głównym punktem będzie aukcja, z której dochód przeznaczony zostanie na szczytny cel. Zapraszamy i gwarantujemy moc niesamowitych wrażeń!
Licytacja, która odbędzie się w trakcie koncertu to tylko jedna z akcji, które prowadzone są w związku z całym projektem. Jeszcze przed koncertem przeprowadzimy licytacje, o których informować będziemy na naszej facebookowej grupie Lubinianie dla lubinian || Charytatywny Koncert z Narodową. Zapraszamy do śledzenia strony i aktywnego udziału w licytacjach.
Bilety dostępne w kasach RCS Lubin oraz na stronie https://kupbilet.rcslubin.pl/
Pomaganie to DNA ludzkich serc, do których klucze są w naszych rękach!

© 2019 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie.. Wszelkie prawa zastrzeżone