Wielki Koncert z Narodową Orkiestrą Dętą
29 Maja 2021
Koncert lubińskiej filharmonii pod dyrekcją Mariusza Dziubka
Organizatorzy:
Narodową Orkiestrą Dętą wraz z Regionalnym Centrum Sportowym
Miejsce:
Dziedziniec lubińskiej filharmonii

Lubińska filharmonia zaprasza!

WIELKI KONCERT Z NARODOWĄ ORKIESTRĄ DĘTĄ

Dyrygent i dyrektor NOD Mariusz Dziubek stworzył widowisko, jakiego w Polsce dawno nie było. Czekają nas ponad dwie godziny muzyki z mieszanką gatunków i plejadą gwiazd na jednej scenie. Kasia Moś, Grubson, Rahim, Abradab, Kamil Bednarek i Krzysztof Cugowski zaśpiewają największe polskie i światowe przeboje w aranżacji dętej filharmonii. Usłyszymy „Skyfall”, „Highway to hell”, „Zegarmistrza światła”, ale też „Taniec z szablami”, „Gladiatora” i kilkanaście innych utworów. To wszystko już 29 maja o godz. 20.00 na Dziedzińcu lubińskiej filharmonii. Najpiękniejsza muzyka filmowa, największe w Polsce karaoke, niezapomniane wspomnienia.

Wstęp wolny! Koncert odbędzie się z zachowaniem obowiązujących w tym terminie przepisów sanitarnych. Otwarcie bram nastąpi o godz. 18.30! Liczba miejsc ograniczona.

Spędźmy ten wieczór razem!!!

Bezpieczeństwo i informacje techniczne:

Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak, ze względu na obostrzenia związane z COVID-19, liczba miejsc jest ograniczona.

W związku z panującą sytuacją poniżej przedstawiamy zasady zgodne z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, które będą obowiązywać w dniu koncertu.

Bramy będą otwarte od godziny 18:30. Przy każdym wejściu znajdą się płyny do dezynfekcji rąk, a na tablicach informacyjnych zostanie zamieszczony regulamin imprezy. Każdy uczestnik imprezy ma obowiązek zapoznania się z regulaminem.

Na teren imprezy będą prowadziły 4 wejścia:  po jednym od ul. Piastowskiej i ul. Pruzi oraz dwa od ul. Zamkowej (Aleja Kasztanowa).

Na teren imprezy mogą wejść wyłącznie osoby, które ukończyły 13 lat. Dzieci i młodzież, które nie ukończyły 13 roku życia, wchodzą na teren imprezy pod opieką osoby pełnoletniej. Organizator zobowiązany jest odmówić wstępu na teren imprezy:

 • osobom nie posiadającym opaski,
 • osobom, które odmawiają poddania się czynnościom weryfikacyjnym,
 • osobie znajdującej się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków,
 •  osobie posiadającej broń lub inne niebezpieczne przedmioty, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne, materiały pożarowo niebezpieczne, napoje alkoholowe, środki odurzające lub substancje psychotropowe,
 • osobie zachowującej się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającej zagrożenie dla bezpieczeństwa lub porządku publicznego.

Wejście na imprezę jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystywanie swojego wizerunku przez Organizatora do promowania i reklamowania imprezy w zakresie utrwalania oraz zwielokrotniania wizerunku wszelkimi dostępnymi technikami oraz zezwalamy na rozpowszechnianie wizerunków we wszelkich dostępnych środkach przekazu, w tym na stronach internetowych.

Program koncertu:
 1. THE BRASS BATTLE – Orkiestra
 2. Powietrze – Abradab
 3. Sekunda – Rahim
 4. Fejm – Rahim & Grubson & Abradab
 5. Szklana pogoda – Marta Kołodziejczyk & Karolina Ziemlicka
 6. Wypijmy za błędy – Zbyszko Tuchołka
 7. Radość o poranku – Marta Kołodziejczyk & Zbyszko Tuchołka
 8. Skyfall – Kasia Moś
 9. Demony Wojny – Krzysztof Cugowski
 10. Sen o Dolinie – Krzysztof Cugowski
 11. Ktoś między nami – Kasia Moś & Krzysztof Cugowski
 12. Highway to hell – Kasia Moś
 13. Boso – Marta Kołodziejczyk & Zbyszko Tuchołka
 14. W siną dal – Marta Kołodziejczyk & Zbyszko Tuchołka
 15. Zegarmistrz Światła – Anna Wołoszyn, Anna Łukaszów, Karolina Ziemlicka, Kalina Tryniszewska, Dawid Krężel, Oliwia Stefanowska, Mateusz Maleńczuk, Zbigniew Żelazko
 16. Gladiator – Celina Kotz & Wiktoria Duda
 17. Gwiezdne Wojny – Orkiestra
 18. Piraci z Karaibów – Orkiestra
 19. Światło – Kamil Bednarek
 20. Dni, których nie znamy – Kamil Bednarek
 21. Na szczycie – Grubson
 22. Kolorowe Jarmarki – Vanessa & Sorba
 23. Daj mi tę noc – Marta Kołodziejczyk & Zbyszko Tuchołka
 24. Set NOD & DJ – Copper Festival
© 2019 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie.. Wszelkie prawa zastrzeżone