Hot16Challenge2 z Aleksandrą Kurzak
31 Maj 2020
#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem.
Całą akcję można śledzić na stronie http://hot16challenge.network .
Wystąpili:
Aleksandra Kurzak – wokal
Narodowa Orkiestra Dęta w Lubinie w składzie:
Mariusz Dziubek – dyrygent
Flety:
Agata Gąsieniec
Elżbieta Hołowiak-Ziółek
Ildko Juhasz
Oboje:
Ilona Długołęcka
Klarnety:
Renata Raczyło
Jarosław Podsiadlik
Konrad Kołtun
Sebastian Sochanowski
Saksofony:
Seweryn Graniasty
Julita Przybylska
Karol Wieczorek
Marek Konarski
Mateusz Leszczyński
Fagoty:
Dariusz Bator
Waltornie:
Małgorzata Wiszniowska
Dobromir Galicki
Grzegorz Mondry
Trąbki:
Karol Koczur
Tomasz Orłowski
Damian Nowakowski
Joachim Rufael
Puzony:
Wojciech Krupiński
Maciej Błach
Jakub Klepczyński
Dawid Klahs
Tuby:
Michał Olearczyk
Piotr Hałaj
Instrumenty perkusyjne:
Alicja Krajewska
Sekcja klawiszowe i inne:
Aniela Pawłowska
Magdalena Czopka
Miks/mastering:
Łukasz Damrych
Video:
Grzegorz Jankowski
Tekst:
Natalia Widuto
Podziękowania:
Producent: Karolina Zaranek/ Stor9
Muzyka: Mariusz Dziubek
Montaż: Stanisław Dziadowiec
Muzyka: Mariusz Dziubek
Montaż: Stanisław Dziadowiec
Nominacje:
dyr. Roman Osadnik, Mariusz Szczygieł