NARODOWA ORKIESTRA DĘTA W LUBINIE zaprasza na:

Charytatywny Koncert z Narodową

Kiedy?
14 Lutego 2020
godzina: 20:00
Gdzie?
Hala RCS w Lubinie
W kilku słowach:

Po raz pierwszy w Lubinie Narodowa Orkiestra Dęta wspiera trzy lubińskie stowarzyszenia organizując jedyny w swoim rodzaju “Charytatywny Koncert z Narodową”, który odbędzie się 14 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie.

W tym wyjątkowym dniu, który jest świętem miłości, chcemy okazać serce najbardziej potrzebującym. Dochód z koncertu oraz dochód z aukcji w całości zostaną przekazane trzem lubińskim fundacjom:

Stowarzyszenie Równe Szanse to fundacja niosąca pomoc niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży.

Stowarzyszenie Palium to hospicjum, które jest propagatorem opieki paliatywnej oraz długoterminowej. Oferuje system wsparcia dla pacjentów, aby pomagać im żyć aktywnie, jak długo to możliwe.

Fundacja Centrum Psychoonkologii Vivre wspiera chorych na nowotwory oraz ich rodziny na wszystkich etapach leczenia chorego, od diagnozy do leczenia paliatywnego. Przede wszystkim niesie wsparcie psychoonkologiczne, ale również zajmuje się edukacją w zakresie onkologii.

Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie to absolutna nowość, bowiem to pierwsza tego typu filharmonia w Polsce. Jej instrumentarium tworzą wyłącznie muzycy zawodowi grający na instrumentach dętych i perkusyjnych.

Podczas koncertu zabrzmi muzyka klasyczna oraz rozrywkowa, w aranżacjach Mariusza Dziubka – Dyrektora Narodowej Orkiestry Dętej. Na scenie pojawi się m.in. Rafał Brzozowski, a wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz. Oprócz fantastycznej muzyki, organizatorzy przewidzieli również inne niespodzianki dla gości m.in. aukcje charytatywną, na której zostaną zlicytowane przedmioty od darczyńców w szczytnym celu.

Zapraszamy. Bądźcie tego dnia razem z nami. Wspieramy potrzebujących.

Bilety:

Cegiełki, będące jednocześnie biletem wstępu na wydarzenie można nabyć:
w siedzibie Narodowej Orkiestry Dętej, ul. M. Pruzi 7,9, Lubin, tel. 76 307 00 00
w siedzibie Stowarzyszenia Przyjaciół i Rodziców Osób Niepełnosprawnych “Równe Szanse”, ul. Kościuszki 14A (Salon Fryzjerski “Darek”), tel. 76 842 00 21,
w siedzibie Fundacji Centrum Psychoonkologii VIVRE, ul. Skłodowskiej-Curie 6, Lubin (budynek Pałacu Ślubów), tel. 570-859-683,
w siedzibie Stowarzyszenia “Palium”, ul. Bema 6 (Pawilon „D”), Lubin, tel. 76 840 16 98,
recepcja Squash w RCS, ul. Odrodzenia 28b, Lubin,
tel. 76 75 611 19,
Centrum Kultury “Muza”, ul. Armii Krajowej 1, Lubin,
tel. 76 746 22 55,
Muzeum Historyczne w Lubinie (gmach Ratusza Miejskiego),
ul. Rynek 23, Lubin, tel. 76 754 45 00.

200zł/os – miejsca siedzące numerowane przed sceną.
80zł – miejsca siedzące nienumerowane na trybunach.
 
Istnieje także możliwość zakupu biletów w wersji elektronicznej klikając na poniższy link:

Partnerzy: