Charytatywny Koncert z Narodową (II edycja)

22 kwietnia 2022

Hala Widowiskowo-Sportowa RCS w Lubinie – godz. 19.00

Organizatorzy:

Narodowa Orkiestra Dęta
Regionalne Centrum Sportowe
Miasto Lubin
TV Regionalna.pl
Stowarzyszenie „Równe Szanse”
Fundacja Centrum Psychoonkologii „Vivre”

Bilety (cegiełki) dostępne na: kup cegiełkę oraz stacjonarnie w:
Centrum Kultury “MUZA” w Lubinie
Narodowa Orkiestra Dęta w Lubinie (sekretariat)
RCS w Lubinie

UWAGA! Bilety na sektor “F” i “B” dostępne są jeszcze w sprzedaży stacjonarnej. Zapraszamy do kasy CK “MUZA” i siedziby NOD.

Zapraszamy również na aukcję internetową: Klucze do ludzkich serc

W tym miejscu licytujemy przedmioty i vouchery przekazane przez firmy, instytucje i ludzi o dobrym sercu.

Zapraszamy do licytacji, aby w ten sposób pomóc Stowarzyszeniu “Równe Szanse” i Fundacji “Vivre”, gdyż cały dochód ze wszystkich aukcji trafi na ich konta.

Koncert z kluczem do ludzkich serc

Daj się nastroić dobrem. Dołącz do wyjątkowych muzyków i zostań wirtuozem pomagania. Te hasła nie powstały tylko po to, by bawić grą słów, ale po to, by poruszać wrażliwe na piękno uszy i skłonne do niesienia pomocy serca. Jeśli czujesz przesłanie i – tak jak my – chcesz podzielić się dobrem, przyłącz się do tej pięknej inicjatywy i spotkajmy się podczas II edycji Koncertu Charytatywnego z Narodową.

  

22 kwietnia w hali RCS odbędzie się II edycja Charytatywnego koncertu z Narodową. Cel koncertu pozostaje niezmienny – wsparcie lubińskich organizacji: Fundacji Centrum Psychoonkologii „Vivre” oraz Stowarzyszenia „Równe Szanse”.

W trakcie koncertu czeka nas wiele niesamowitych atrakcji:

  • aukcja i licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców – na pewno Was zaskoczymy
  • premiera płyty WINDRAP!ORCHESTRA – zupełna nowość na polskim rynku muzycznym!
  • połączenie instrumentów dętych z hip-hopowym bitem! – tak, znów to dla Was zrobimy!
  • występy gwiazd polskiej sceny muzycznej! – jakich? O tym powiemy wkrótce, koniecznie śledźcie nasz FB!
  • Tribute to Jackowski, czyli przeboje Marka Jackowskiego, legendarnego gitarzysty i kompozytora, założyciela Maanamu – kolejna nowość w naszym repertuarze!
  • muzyka filmowa i symfoniczna, które stały się nieodłącznym elementem koncertów Narodowej – tak, wiemy, kochacie je tak samo jak my!

Energia, taniec, oryginalne bity a zarazem zaduma i czas na refleksję – prawdziwy rollercoaster emocji! Nie możecie tego przegapić, przyjdźcie na koncert i bądźcie w samym sercu tego wspaniałego wydarzenia.

Pamiętajcie, że koncert jest naszym wspólnym dziełem. Każdy może stać się jego częścią angażując się w jego organizację, przekazując dary na licytację, wpłacając środki na rzecz fundacji, czy zostając wolontariuszem! Przychodząc na koncert również pomagasz, gdyż bilety w formie cegiełki zasilą konto fundacji i stowarzyszenia! Teraz już wiesz jak cenna jest Twoja obecność zarówno dla potrzebujących jak i dla orkiestry, bo przecież każdy koncert dedykujemy Wam, naszym kochanym fanom! Cegiełki obejmują dwie strefy: płytę główną i trybuny. Dostępne są stacjonarnie jaki i online, o czy wspomnieliśmy na samym początku.

Koniecznie śledźcie nas na FB i IG, tam na bieżąco znajdziecie informacje o artystach, aukcjach i wszystkich nowinkach!

Pomaganie to DNA ludzkich serc, do których klucze są w naszych rękach!

 

W związku z koncertem organizowane są warsztaty wokalne dla chóru. Wszystkich, którzy chcą wystąpić podczas koncertu i zaśpiewać w chórze zapraszamy do udziału. Wystarczy przesłać zgłoszenie. Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem warsztatów. Zapraszamy!

© 2019 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie.. Wszelkie prawa zastrzeżone