Charytatywny Koncert z Narodową (III edycja)

22 kwietnia 2023, o godzinie 20:00

Koncert z kluczem do ludzkich serc!

Nastrój się dobrem i zostań wirtuozem pomagania. Te wyjątkowe słowa znane są Wszystkim fanom lubińskiej Orkiestry. Już 22 kwietnia wracamy z III edycją Charytatywnego Koncertu z Narodową.

III edycja koncertu to gwarancja dobrej muzyki, niesamowitych emocji, ale przede wszystkim możliwość udziału w pięknym projekcie, którego celem jest jednoczenie ludzi, dobra zabawa i pomoc potrzebującym.  

Kochani Fani, miłośnicy muzyki i ludzie o dobrych sercach! Ten koncert to przede wszystkim Wy! Dlatego przyłączcie się do tej pięknej inicjatywy i wspólnie świętujmy ten wyjątkowy dzień.

22 kwietnia w hali RCS odbędzie się III edycja Charytatywnego koncertu z Narodową.

Cel koncertu pozostaje niezmienny – wsparcie lubińskich organizacji: Fundacji Centrum Psychoonkologii „𝙑𝙞𝙫𝙧𝙚” oraz Stowarzyszenia „𝙍𝙤́𝙬𝙣𝙚 𝙎𝙯𝙖𝙣𝙨𝙚”.

W trakcie koncertu czeka nas wiele niesamowitych atrakcji, a jak zawsze głównym punktem będzie aukcja, z której dochód przeznaczony zostanie na szczytny cel. Zapraszamy i gwarantujemy moc niesamowitych wrażeń!

Licytacja, która odbędzie się w trakcie koncertu to tylko jedna z akcji, które prowadzone są w związku z całym projektem. Jeszcze przed koncertem przeprowadzimy licytacje, o których informować będziemy na naszej facebookowej grupie Lubinianie dla lubinian || Charytatywny Koncert z Narodową. Zapraszamy do śledzenia strony i aktywnego udziału w licytacjach.

Już niebawem ruszy sprzedaż biletów, które dostępne będą w kasach i na stronie RCS Lubin. Szczegóły wkrótce.

Pomaganie to DNA ludzkich serc, do których klucze są w naszych rękach!

Bilety dostępne w kasach RCS Lubin oraz na stronie https://kupbilet.rcslubin.pl/

Koncert poprzedzony jest licytacjami na Facebooku, w grupie Lubinianie dla lubinian.

© 2019 Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie.. Wszelkie prawa zastrzeżone